Mesec zdravja 2022 na Univerzi v Ljubljani

Skrb za zdravje in psihofizična kondicija posameznice, posameznika bosta v ospredju aprila, ko na Univerzi v Ljubljani (UL) poteka mesec zdravja. Priložnost boste imeli osvežiti znanje iz temeljnih postopkov oživljanja in uporabe defibrilatorja, spoznati storitve in delovanje psihosocialne svetovalnice UL, zakorakati na pot okoli sveta, se udeležiti dobrodelnega teka in spoznati študentke in študente ter lokacije članic UL. Svetovni dan zdravja bomo pozdravili s tradicionalnim podhodom ob sončnem vzhodu ter zdravim zajtrkom v študentski menzi. Za zaključek vas bomo povabili na rekreativni turnir odbojke in prvi študentski ples v sezoni. Vsi dogodki so za udeležence brezplačni, vendar zahtevajo prijavo. K prijavi vabljeni tudi zaposleni na UL.

Več informacij je na voljo na univerzitetni spletni strani Mesec zdravja.

Facebook dogodek: Mesec zdravja