Leto jezikov FF

Na Filozofski fakulteti študijsko leto 2022/23 posvečamo jezikom. Med oktobrom 2022 in septembrom 2023 bodo pod geslom Jezikava FF potekali številni dogodki s širšega jezikovnega in jezikoslovnega področja.

Vabljeni k spremljanju aktualnih dogodkov ob Letu jezikov FF na tej povezavi. Sledite nam lahko tudi prek Facebooka. Za morebitna vprašanja smo vam na voljo na e-naslovu: letojezikov@ff.uni-lj.si.

27. 03. 2024

Izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska prejela najvišje poljsko odlikovanje za zasluge

Od leve: Andrzej Duda, Predsednik Republike Poljske, izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska, Alojz Kovšca in Andrzej Gosek, župnik (foto: Marko Jan Vukajlović)
20. 03. 2024

Predavanje švedske veleposlanice in otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki

veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. Eks. Diana Madunic se je srečala z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.