Odprtje razstave o Franu Ramovšu

V torek, 20. 9. 2022, je v avli Filozofske fakultete potekalo odprtje razstave o Franu Ramovšu, ki so jo na Oddelku za slovenistiko Filozofske fakultete pripravili v okviru Ramovševega tedna, ki letos poteka prvič.

Na dogodku so obiskovalke in obiskovalce nagovorili: rektor Univerze v Ljubljani, prof. dr. Gregor Majdič, dekanja Filozofske fakultete, prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar, in predstojnica Oddelka za slovenistiko, prof. dr. Mateja Pezdirc Bartol. Ob tej priložnosti so v knjižnici Oddelka za slovenistiko in slavistiko pripravili Ramovševo dopolnjeno bibliografijo. Vabljeni k ogledu razstave, ki bo postavljena še do sredine oktobra.

16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.
12. 02. 2024

Izid monografije projekta RSDO