Predavanje švedske veleposlanice in otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki

veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. Eks. Diana Madunic se je srečala z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.

V torek, 19. marca 2024, je v avli fakultete potekala otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki. Dogodka se je udeležila tudi veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. eksc. Diana Madunic, ki je pred tem predavala in sodelovala v pogovoru z naslovom Švedska – poti do sodobne, inovativne, pravične, enakopravne in trajnostne države blaginje. Ob obisku se je ga. veleposlanica srečala tudi z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.

Ekskurzija Oddelka za sociologijo v Muzej norosti in Maribor

Skupna fotografija udeležencev ekskurzije (foto: Nejc Nemček)

Sem vzgajala sokola - koncert nemške srednjeveške lirike

Utrinek z dogodka (foto: Klemen Humar)