Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Sprejem za študente in študentke na izmenjavi

Na fakulteti bomo kljub negotovim razmeram v zimskem semestru gostili okoli 60 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo. Zanje smo v torek, 29. septembra 2020, pripravili srečanje, ki je potekalo v kombinirani obliki v živo in po Zoomu za tiste, ki se srečanja niso uspeli udeležiti v živo. Študentke in študente je pozdravila prodekanja Filozofske fakultete, izr. prof. dr. Katja Vintar Mally, nato pa smo jim predstavili fakulteto ter jih seznanili s storitvami, povezanimi s študentskim življenjem v Ljubljani. Na dogodku so sodelovali tudi predstavniki obeh mrež študentskih Erasmus sekcij ter tutorke in tutorji za tuje študentke in študente. Vsem študentkam in študentom želimo uspešno izmenjavo ter dober začetek študijskega leta.

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani

Veleposlanik Helenske republike v Ljubljani nj. eksc. Argyrios Makris in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Obisk veleposlanika Češke republike

Veleposlanik Češke republike v Sloveniji nj. eksc. dr. Jiří Kuděla in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar