Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Na fakulteti je v petek, 29. 9. 2023, potekal sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi.

Na Filozofski fakulteti bomo v zimskem semestru gostili preko 150 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo. Zanje smo 29. 9. 2023 pripravili informativno srečanje.

Študentke in študente je pozdravila prodekanja izr. prof. dr. Irena Samide, nato smo jim predstavili fakulteto ter jih seznanili s storitvami, povezanimi s študentskim življenjem v Ljubljani, študijskim procesom in dejavnostmi, ki bodo tekom leta zanje organizirane. Na dogodku so sodelovali tudi tutorke in tutorji za tuje študentke in študente, ki se jim za vso pomoč zahvaljujemo.

Predstavitev projekta Evropska noč raziskovalcev 2024/2025 – Humanistika, to si ti!

Vsi govorci na novinarski konferenci (foto: Katja Kodba, STA)

Prof. dr. Marta Verginella na XX. mednarodnem festivalu zgodovine v Gorici

XX. mednarodni festival zgodovine je potekal v Gorici (foto: https://www.estoria.it/)

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani