Zaključna delavnica z dijaki Gimnazije Novo mesto

19. 5. 2023 je potekala zaključna delavnica z dijaki Gimnazije Novo mesto.

V petek, 19. maja 2023, je v okviru projekta Izobraževanje mladih o biotehnoloških inovacijah in možnosti njihovih lokalnih aplikacij, Javni razpis »Projektno delo za pridobitev praktičnih izkušenj in znanj študentov v delovnem okolju 2022/2023« potekala zaključna delavnica z dijaki Gimnazije Novo mesto. Sodelovali so študenti Oddelka za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete Žiga Korbar, Manca Gorenc, Polona Zabret, Pia Krampl, pedagoška mentorica je bila izr. prof. dr. Mateja Habinc.

Foto: Andrej Lukšič

Predstavitev knjige (Internatite. Neslišani glas iz fašističnih taborišč (1940–43) v Trstu in Ljubljani

Predstavitev v Ljubljani (foto: U. S.)

Gostovanje prodekanje Fakultete za zgodovino in filozofijo Univerze Babeş Bolyai v Cluju

Prof. dr. Enikő Rüsz Fogarasi je gostovala na Oddelku za zgodovino.