Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Alpsko smučanje na Krvavcu

Alpsko smučanje na Krvavcu

Pedagoška enota za šport Filozofske fakultete vabi vse študentke in študente Filozofske fakultete in Univerze v Ljubljani vsak petek (začetek 23. 12. 2022) na alpsko smučanje na Krvavcu. Za cenejšo smučarsko karto se je treba prijaviti najkasneje do četrtka do 18. ure na tej povezavi.

V petek se nato zglasite pred blagajno na spodnji postaji gondole Krvavec pri prof. šp. vzgoje Alešu Močniku od 8. do 8.20 ure, pri katerem boste plačali (s seboj imejte točen znesek) in prevzeli karto. Obvezno imejte s seboj veljavno študentsko izkaznico. Po dogovoru s prof. Močnikom smučanje po programu ali prosto. Prosto smučanje je na lastno odgovornost.

Za športno vzgojo (predmet »Šport in humanistika«) je potrebno imeti pet obiskov za en semester, deset za dva semestra. Za dodatne informacije se obrnite na Aleša Močnika na elektronski naslov: ales.mocnik@ff.uni-lj.si.

Vabilo

Obvestila

Oddelek za geografijo

Sprememba GU Jerica Mrak Pestotnik

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko

Sprememba GU Anamarija Šporčič

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Strokovna služba oddelka 10. in 13. 6. 2025

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko

GU Čerče 10.6.

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko

Sprememba GU Cvetka Sokolov