Izšla je kULturnica / št. 3

Izšla je kULturnica / št. 3, ki jo najdete tukaj.

Hkrati vas obveščamo, da je poziv študentkam in študentom k sodelovanju pri izvedbi aprilske številke e-glasila kULturnica odprt še teden dni – do ponedeljka, 4. aprila 2022, do 23.59 ure.

Študentke in študente vabimo k umetniški interpretaciji pojma družba. Študentke in študenti svoje razmišljanje izrazijo z umetniškim medijem po lastnem izboru (format oz. oblika oddanega predloga ni vnaprej določena).

Izbor treh predlogov, potrjenih na Svetu za umetnost UL, bomo objavili v aprilski številki kULturnice, ki izide v ponedeljek, 25. aprila 2022, in jih nagradili z denarno nagrado v višini 500 EUR (bruto znesek).

Več o področju internega poziva, pogojih sodelovanja in poteku izbora si lahko preberete v besedilu internega poziva.

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - zaprta 4. 7. in 5. 7.

Strokovna služba oddelka 4.7.

Sprememba GU Simon Kušar

Toporišičevo priznanje