Oddelek za umetnostno zgodovino

RAZPIS ZA ERASMUS+ PRAKTIČNO USPOSABLJANJE ZA LETO 2023/24

Študente obveščamo, da je odprt razpis za Erasmus+ praktično usposabljanje za študijsko leto 2023/24. Razpis je objavljen na: https://www.ff.uni-lj.si/studij/mednarodna-pisarna/erasmus (pod rubriko Erasmus+ praktično usposabljanje).

Razpis bo odprt do porabe sredstev. Upravičeno obdobje izvedbe praktičnega usposabljanja je med 1. 9. 2023 in 30. 9. 2024. Omejitev Erasmus+ financiranja je 10 mesecev.

Prijava poteka preko VIS, za prijavo študenti potrebujejo že izbranega delodajalca in potrjen študijski sporazum za prakso, prijavi pa je potrebno priložiti tudi motivacijsko pismo. Prav tako morajo imeti študenti status študenta ves čas predvidene mobilnosti, z izjemo mladih diplomantov, ki se morajo prijaviti na razpis, preden zaključijo študij; ti kandidati lahko mobilnost izvedejo eno leto po zaključku študija in v upravičenem obdobju trajanja razpisa (kar nastopi prej).

Za dodatne informacije se lahko obrnete na doc. dr. Natašo Kavčič (natasa.kavcic@ff.uni-lj.si).

GU Krevs-Govorilne ure junij-september 2024

Dr. Irena Samide - inavguracijsko predavanje 14. 5. ob 14.40 v 15

Vabilo k sodelovanju v pilotni študiji projekta Eutopia Health

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko