Skupaj s pomladjo se prebuja ekosistem odprte znanosti

Projekt SPOZNAJ organizira serijo predstavitev na temo odprte znanosti, namenjeno širši javnosti, še posebej raziskovalnemu, strokovnemu in knjižničnemu osebju. V marcu se bodo posvetili načrtovanju ravnanja z raziskovalnimi podatki.

• Uvod v ravnanje z raziskovalnimi podatki po načelih FAIR, Zoom, 7. 3. 2024 ob 10.30, mag. Miro Pušnik (CTK) – več o dogodku in prijava.
  • Načrtovanje ravnanja z raziskovalnimi podatki, Zoom, 21. 3. 2024 ob 10.30, Peter Čerče (ZRS Koper) – več o dogodku in prijava.

Če ste zamudili predstavitve, ki so jih izvedli v letu 2023, si lahko ogledate posnetke na platformi Arnes Video.

Vabljeni!

Pisarna oddelka 16. in 18.4.

Sprememba GU Olga Markič

Vabilo na 17. Pohod humanosti

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Povabilo k sodelovanju pri izobraževalno-mentorskem programu Kreativni inkubator