Srčna UL tokrat za prizadete v ukrajinski krizi

Po izjemno uspešni prvi akciji Srčna UL smo se z Zvezo prijateljev mladine Slovenije v luči ukrajinske krize odločili, da bo tokratna, druga akcija namenjena pomoči študentkam in študentom na vseh treh stopnjah študija (ter njihovim družinam) s prizadetih območij, ki študirajo na naši univerzi. V tej nerazumljivi in neizprosni krizni situaciji imamo znova priložnost pokazati, da smo univerza, ki je iskreno in srčno pripravljena priskočiti na pomoč našim študentkam in študentom v stiski. V nadaljevanju so zbrane tudi informacije o humanitarnih akcijah slovenskih organizacij in društev, ki so priskočile na pomoč prizadetim v ukrajinski krizi.

Pomagate lahko z nakazilom finančnih sredstev na:

Zveza prijateljev mladine Slovenije, Dimičeva 9, 1000 Ljubljana

TRR (pri Delavski hranilnici): SI56 6100 0000 3512 232

Sklic: SI00  07-245104

Namen: POMOČ ŠTUDENTOM

Koda namena: CHAR

Pomagate lahko tudi tako, da pošljete kratko telefonsko sporočilo na številko 1919 s ključno besedo SRCNAUL5 (prispevek 5 EUR) ali SRCNAUL10 (prispevek 10 EUR).

Še enkrat hvala za vaš izjemen odziv v prvi akciji, ponovimo ga tudi tokrat.

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - zaprta 4. 7. in 5. 7.

Strokovna služba oddelka 4.7.

Sprememba GU Simon Kušar

Toporišičevo priznanje