Oddelek za muzikologijo

Strokovna ekskurzija na Češko

V študijskem letu 2023/2024 bo v okviru predmetov Zgodovina glasbe 1B in Zgodovina glasbe 2B organizirana strokovna ekskurzija na Češko, in sicer od 16. do 19. aprila 2024. K udeležbi so vabljeni tudi študentje 3. letnika in magistrskega študija. Oddelek za muzikologijo strokovno ekskurzijo organizira v sodelovanju s turistično agencijo Marco Polo. Okvirni program ekskurzije, ceno in ostale informacije najdete v spodnjem dokumentu:

Ekskurzija - informacije.pdf

Na ekskurzijo se prijavite tako, da izpolnite spodnjo prijavnico in jo oddate v knjižnici Oddelka za muzikologijo ali v nabiralnik pred knjižnico. Rok za prijave je petek, 27. oktober 2023.

Ekskurzija - prijavnica.pdf

Nejc Sukljan

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo