Oddelek za muzikologijo

Tartinijev dan na Oddelku za muzikologijo

V ponedeljek, 6. 11., in torek, 7. 11., bo na Oddeku za muzikologijo v soorganizatrostvu z Muzikološkim inštitutom ZRC SAZU in Slovenskim muzikološkim društvom potekal dogodek Tartinijev dan: poklon piranskemu maestru. Zvrstili se bodo predavanja gostujočih predavateljev, odprtje razstave o Tartniju, okrogla miza, predkoncertni pogovor in koncert. Podrobnejši program najdete v priloženi programski zgibanki. Študenti se v okviru predavanj iz zgodovine glasbe udeležite predavanj gostujočih predavateljev v ponedeljek in torek (v oddelčni predavalnici) in okrogle mize (v Atriju ZRC).

Programska zgibanka.

Nejc Sukljan

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo