Vabilo na prvo/drugo cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu

Spoštovani,

ZDŠ Aškerčeva vabi študente 1. in 2. stopnje, vpisane na študijske programe s terenskimi vajami (Umetnostna zgodovina, Arheologija, Geografija, Etnologija in kulturna antropologija, KREOL), ki še NISO prejeli prvega ali drugega odmerka cepiva proti klopnemu meningoencefalitisu, da se v tekočem tednu (12. do 15. junij) prijavijo na cepljenje. Cepljenje je za študente, ki so pri praktičnih vajah izpostavljeni nevarnostni okužbe s klopnim meningoencefalitisom, obvezno.

Študenti se na cepljenje naročite sami na spletni strani ZDŠ Aškerčeva pod zavihkom Obvezno cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu. Natančno si preberite shemo cepljenja in kaj morate na cepljenje prinesti s sabo.

Za več informacij se lahko obrnete na kontaktno osebo ZDŠ Aškerčeva Valentino Slana (valentina.slana@zdstudenti.si).

Sprememba GU Tomislav Virk

Raba AI na Oddelku za anglistiko in amerikanistiko

Dostop do De Gruyter eBooks

Testni dostop do zbirke APA PsycTherapy