Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Začetek predavanj in vaj pri predmetih Pedagoška psihologija – E in Pedagoška psihologija I – D

Z vajami pri Pedagoški psihologiji I – D bomo začeli v sredo, 4. 10., ob 13. uri v pred. 415.
Z vajami pri Pedagoški psihologiji – E bomo začeli v četrtek, 5. 10., ob 14.40 v pred. 415.

Na prvem srečanju bodo predstavljene temeljne informacije o načinu dela in študijskih obveznostih pri vajah. Razporedili se boste v skupine, v katerih bodo potekale vaje v nadaljevanju semestra, zato je zelo pomembno, da se srečanja udeležite.

Predavanja se izvajajo skupaj za študente pri obeh predmetih. Prvo predavanje bo v ponedeljek, 9.10. ob 13h v pred. 15.

Lep pozdrav,

doc. dr. Marjeta Šarić in izr. prof. dr. Barbara Šteh

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo